Skip to content

Home VIDEO SNIMCI
Video Snimci PDF Ispis E-mail
Autor ADMINISTRATOR   
Ponedjeljak, 29 Mart 2010 00:00
Naknadni prikaz

Istorija je Ispisana 26.02.2014.god.

Bajramsko Vece 2013

Mega Koncert 02.08.2013.god.

ALI-PASINI IZVORI 02.08.2013

Grebaje 31.07.2013.god.


Korza 13.07.2013.god.

   Naknadni prikaz
Grebaje 31.07.2012
Ažurirano ( Subota, 01 Mart 2014 03:06 )
 

Radio-Gusinje

22 Slusaoc(a)

listen listen listen listen

Statistics

Članova : 2269
Sadržaj : 61
Web Linkovi : 1
Posjete Sadržajima : 703188

DNEVNA STAMPA

GODISNJI PRETPLATNICI ZA RADIO "GUSINJE" Za 2014.god

  1.Cekic Nazmija - Naki
2.Rasic A. Skendo
3.Rasic A. Mesko
4.Bektesevic Ragip
5.Hadzi Cekic Dzeljo
6.Bicic Zuko
7.Feratovic Junuza Ismet
8.Radoncic Braha Rafet
9.Muratagic Dzenad
10.Julevic Murat
11.Djurkovic Ramo
12.Gacevic Haljim
13.Deljanin Hiljmo
14.Radoncic Hajran
15.Gacevic Buki
16.Radoncic H. Enver
17.Radoncic E. Mihret
18.Radoncic E. Mithad
19.Radoncic Dz. Vahid
20.Kojenovic H. Jusuf
21.Kukaj Metus
22.Cekic H. Selim
23.Vukelj Mirza
24.Radoncic S. Braho
25.Mulic Hamo + 50 $ (donacija)
26.Koljenovic H. Seka
27.Koljenovic H. Sajo
28.Kobilic Mustafa
29.Kobilic Ramo
30.Gruda Esmin
31.Damjanovic Osman

32.Deljanin Ibro
33.Mr. Huso-Beli Brdakic
34.Hot Hilmo
35.Hot Djuka
36.Sujak Denis
37.Mrkulic Saud
38.Radoncic Hadzira
39.Radoncic Enisa
40.Alisa Radoncic-Rugova
41.Bicic Nuro
42.Radoncic Iska
43.Radoncic Beljo
44.Feratovic Mithat





Saradnici radia "GUSINJE"

Canada:
Cekic Skendo-Soki
Br.mobilnog tel:514-885-2205
Br.faxa:         1-514-620-3756
e-mail :
         
sokicekic@msn.com
Amerika:
Cekic Selim
Br.telefona:646-541-5055
e-mail:      cekicselim@yahoo.com
Radoncic Mihret-Miso
Br.telefona:917-815-6223
e-mail:       radoncicm@aol.com
Brdakic Asmir
Br.telefona:347-831-3381
e-mail:       asmir_b95@hotmail.com
Radoncic Hajran - T ITO -
Br.telefona-646-633-6457
e-mail-        tito-120@live.com
Slovenija:
Cekic Nazmija-Naki
Br.telefona:059-037-616
e-mail:       nazmija_cekic@t-2.net
Holandija:
Kobilic Ramo
Br.telefona:065-345-6112
e-mail:       rkobilic_68@msn.com
Svedska:
Kastrat Ervin
Br.telefona:0046-40926054
Br.mobilnog tel:0046-739988669
e-mail:      ervin_75@hotmail.com
Njemacka
Murat Julevic
Br.telefona:0049(0)2431-71906
Br.mobilnog:0049(0)1754270977
e-mail:      murat.julevic@t-online.de