Skip to content

Home VIDEO SNIMCI
Video Snimci PDF Ispis E-mail
Autor ADMINISTRATOR   
Ponedjeljak, 29 Mart 2010 00:00
Naknadni prikaz

ALI-PASINI IZVORI 02.08.2013

Grebaje 31.07.2013.god.


Korza 13.07.2013.god.

   Naknadni prikaz
Grebaje 31.07.2012
Ažurirano ( četvrtak, 08 Januar 2015 07:47 )
 

Radio-Gusinje

18 Slusaoc(a)

listen listen listen listen

Statistics

Članova : 2579
Sadržaj : 61
Web Linkovi : 1
Posjete Sadržajima : 742950

DNEVNA STAMPA

GODISNJI PRETPLATNICI ZA RADIO "GUSINJE" Za 2015.god

  1.Radoncic Kadro-kockar
2.Radoncic Hajran-Tito
3.Cekic Nazmija-Naki
4.Rasic Suljo
5.Kolenovic Etem
6.Nikocevic Avdo
7.Hot Hakija-bajraktar
8.Rasic A. Skendo
9.Rasic A. Mesko
10.Koljenovic H. Seka
11.Koljenovic H. Sajo
12.Radoncic Dz. Vahid
13.Hot Kemal
14.Gacevic Buki
15.Radoncic Hadzira
16.Radoncic Enisa
17.Julevic Murat
18.Kolenovic Albert-Aba
19.Cekic R. Medzid
20.Kolenovic Haris
21.Beskovic Fadilj
22.Cekic H. Selim
23.Deljanin Ibrahim-Ibro
24.Djurkovic Ramo
25.Feratovic Junuza Ismet
26.Radoncic Braha Rafet
27.Dervisevic G. Sajo
28.Dervisevic G. Senad
29.Bektesevic S. Ragip
30.Pirovic Duljo
31.Cakaj Agim
32.Koljenovic F. Jasmin

Saradnici radia "GUSINJE"

Canada:
Cekic Skendo-Soki
Br.mobilnog tel:514-885-2205
Br.faxa:         1-514-620-3756
e-mail :
         
sokicekic@msn.com
Amerika:
Cekic Selim
Br.telefona:646-541-5055
e-mail:      cekicselim@yahoo.com
Radoncic Mihret-Miso
Br.telefona:917-815-6223
e-mail:       radoncicm@aol.com
Brdakic Asmir
Br.telefona:347-831-3381
e-mail:       asmir_b95@hotmail.com
Radoncic Hajran - T ITO -
Br.telefona-646-633-6457
e-mail-        tito-120@live.com
Slovenija:
Cekic Nazmija-Naki
Br.telefona:059-037-616
e-mail:       nazmija_cekic@t-2.net
Holandija:
Kobilic Ramo
Br.telefona:065-345-6112
e-mail:       rkobilic_68@msn.com
Svedska:
Kastrat Ervin
Br.telefona:0046-40926054
Br.mobilnog tel:0046-739988669
e-mail:      ervin_75@hotmail.com
Njemacka
Murat Julevic
Br.telefona:0049(0)2431-71906
Br.mobilnog:0049(0)1754270977
e-mail:      murat.julevic@t-online.de